Česky

Registrace

Zde se můžete zaregistrovat jako členové klubu. Před registrací si prosím přečtěte Klubová pravidla.

Při první návštěvě klubu dostanete Vaši klubovou kartu, díky které budete mít po naplnění karty razítky jednu návštěvu klubu zdarma. (Kompletní info o klubové kartě najdete ZDE). Díky možnosti informování o dění v klubu budete mít vždy na svém telefonu či e-mailu ty nejaktuálnější informace.

Veškeré údaje slouží pouze pro naši interní potřebu a nikdy je neposkytneme třetím osobám. Věnujte prosím zvýšenou pozornost vyplňování formuláře, především e-mailu!

Pokud jste registraci odeslali a nikdy nepřišla odpoveď, je možné, že jste se spletli při vyplňování Vaší e-mailové adresy. Když se stane právě tato chyba, nemáme jak dát Vám vědět, že se nám potvrzení registrace vrátilo zpět. Zkuste prosím v tomto případě odeslat formulář znovu.

Přestal Vám naopak chodit měsíční program na Vámi zaregistrovanou adresu? V tomto případě se nám při rozesílání programu vrátil mail pro Vás jako nedoručitelný (plná schránka, dočasně pozastavena, blokována...) Pokud chcete obnovit jeho zasílání, kontaktujte nás.

Členská přihláška

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné, ostatní necháme na Vaší úvaze.

Partner
Partnerka
Kontakt
captcha image
Zaškrtněte prosím, jakým způsobem Vás máme informovat o nových akcích. Pokud nechcete být informováni,nezaškrtávejte nic.

Informování přes e-mail probíhá 1x měsíčně (novinky + akce na celý další měsíc), info přes SMS Vám bude docházet každý týden s programem na aktuální víkend.
Po odeslání registrace Vám e-mailem zašleme její potvrzení a adresu klubu. Vzhledem k tomu, že potvrzení je textově rozsáhlejší, zasíláme jej POUZE na E-MAIL, dekujeme.
Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu