Česky

Klubová pravidla

Klubová pravidla jsou stanovena proto, aby v klubu vládla pohoda. Vycházejí hlavně ze specifického zaměření klubu, dodržování zásad slušného a společenského chování je pro všechny zúčastněné samozřejmostí.

 1. Členem klubu může být pouze osoba starší 18 let.
 2. Horní věkovou hranici nemáme nijak omezenou. Stejně tak nemáme požadavky na Váš vzhled - uvítáme každý pár, který se na návštěvu u nás cítí :-).
 3. Členem klubu může být pár muž-žena nebo samotná žena.
 4. Samotní muži do klubu přístup nemají, a to ani v doprovodu placených společnic, případně partnerek, které jsou pouze jako pasivní doprovod.
 5. Návštěvníci klubu musí být naprosto zdraví z hlediska pohlavních chorob. Zvažte prosím návštěvu u nás, pokud jste zrovna podlehli nachlazení nebo chřipkové epidemii.
 6. Všechny sexuální aktivity probíhají dobrovolně a po vzájemné dohodě zúčastněných osob. Nikdo nesmí nikoho do ničeho nutit.
 7. Ne je ne! Vyjádřit se je však nezbytné, myšlenky Vám nikdo číst neumí.
 8. Používejte kondom! V klubu jsou Vám v jednotlivých místnostech zdarma k dispozici, i s lubrikačními gely. Pokud zůstáváte při hrátkách pouze se svým partnerem, je ochrana zcela na Vás a máte ji určitě již mezi sebou vyřešenou. Při kontaktu s jinými páry je kondom naprostá samozřejmost.
 9. Do klubu nemají přístup osoby, které jsou pod vlivem alkoholu nebo drog a které by svým vzhledem, chováním nebo vyjadřováním obtěžovali ostatní hosty. Pokud se k takovému stavu dopracujete během párty, budete požádáni o odchod.
 10. Je zakázáno ve všech prostorách klubu fotit a pořizovat jakékoliv audiovizuální záznamy. Používání mobilních telefonů prosím omezte na nutné záležitosti.
 11. Zachovávejte mlčenlivost o ostatních hostech a průběhu akcí. Vyžadujete-li diskrétnost pro Vás osobně při návštěvě klubu, zachovávejte ji i vzhledem k ostatním.
 12. Kouření je povoleno pouze ve společenské místnosti

Otázka projevu bisexuality

Nezakazujeme kontakt mezi stejným pohlavím - ať již mezi ženami, či mezi muži. Ke kontaktu mezi ženami dochází tak často, že bychom mohli říci - na každé party. Mezi muži jen zřídka, ale též.

Koho uvítáme a kdo u nás bude vždy vítán?

Tolerantní, sympatičtí, přátelští a usměvaví hosté.

Kdo k nám nepatří?

Lidé žárliví, netolerantní, agresivní. Chytráci, ředitelé zeměkoule a kritici, kterým nikdy není nic dobré.

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu