Česky

Informace o párty.
Zavřeno

Aktualizace 1. 5. 2020:
 
Milí členové, 
Vláda ČR opět urychlila původní plán uvolňování restrikcí a od 11. května povolila účast na spolkové činnosti do 100 přítomných osob s podmínkou, že jejich účastníci musí mezi sebou dodržovat rozestupy minimálně 2 metry. 
 
S takovouto podmínkou bohužel není možné pořádat swingers párty, kde zúčastnění mají naopak zájem dodržovat co nejmenší vzdálenost. 
 
Klub tedy zůstává i nadále uzavřen. Otevření bude možné v okamžiku, kdy bude podmínka rozestupů zrušena. 

Děkujeme za pochopení, Petra a Michael

Aktualizace 22. 3. 2020: 

Chtěli bychom poděkovat Vám všem,

kteří jste se nám ozvali se slovy podpory. Moc si vážíme toho, že jsme si na nás vzpomněli :-). I my Vám přejeme, ať současnou situaci přečkáte hlavně ve zdraví a s pozitivním přístupem.

V čase "nuceného" volna se snažíme nezahálet a tak jsme se pustili do generální údržby - tak, aby v čase opětovného otevření byl klub svěží a připravený pro spoustu dalších skvělých párty.

A především se můžete těšit na úplně nový největší pokoj, který prošel kompletní rekonstrukcí a měl mít premiéru právě o víkendu, kdy vstoupilo v platnost současné nařízení vlády.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na opětovné setkání :-)

Petra a Michael 

Aktualizace 12. 3. 2020:

Milí členové, 

klub je uzavřen v souladu s plošnou karanténou vyhlášenou Vládou ČR.

Kdy bude klub opět otevřen nejsme schopni říci - bude záležet na tom, jakým způsobem bude vláda svá opatření uvolňovat/rušit. 

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví :-), 

Petra a Michael 

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu