Česky

Informace o párty.
Zavřeno

Milí členové, 

v souladu s nařízením vlády, které od 13. března 2020 zakazuje divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, a to jak veřejné, tak soukromé s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, a to do odvolání,


uzavíráme klub, a to na celou dobu platnosti výše citovaného nařízení.
 

Pro znovuotevření bude rozhodující, kdy vláda zruší případně jakým způsobem rozvolní výše uvedené nařízení - konkrétní datum Vám tedy nyní nemůžeme sdělit. 

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví :-), 

Petra a Michael 

Aktualizace 22. 3. 2020: 

Chtěli bychom poděkovat Vám všem,

kteří jste se nám ozvali se slovy podpory. Moc si vážíme toho, že jsme si na nás vzpomněli :-). I my Vám přejeme, ať současnou situaci přečkáte hlavně ve zdraví a s pozitivním přístupem.

V čase "nuceného" volna se snažíme nezahálet a tak jsme se pustili do generální údržby - tak, aby v čase opětovného otevření byl klub svěží a připravený pro spoustu dalších skvělých párty.

A především se můžete těšit na úplně nový největší pokoj, který prošel kompletní rekonstrukcí a měl mít premiéru právě o víkendu, kdy vstoupilo v platnost současné nařízení vlády.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na opětovné setkání :-)

Petra a Michael

Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE Handcrafted by STUDIO SYNAPSE Na začátek stránky
Menu